Son yıllarda Türkiye’de sosyal medya kullanımda oldukça büyük bir artış var. Mobil cihazların kullanımı yaygınlaşması ile birlikte kullanım daha da çok arttı. Sosyal medya araçlarından en çok kullanılan ise Facebook’tur. Öyle ki kendi fenomenleri dahi bulunmaktadır. Mesela sadece iddaa tahminleri ve analizleri yapan facebook iddaa fenomenleri bulunmaktadır. Bu kişiler ücretsiz bir şekilde sayfalarından veya profillerinden maç tahminleri ve analizleri paylaşmaktadır. İddaa oyuncuları bu kişileri takip ederek kuponlarını daha kolay hazırlamaktadırlar.

Facebook İddaa Tahminleri
Pek tabi ki ücretsiz olarak maç paylaşımı yapan kişilerden yardım alabilirsiniz. Fakat bir de şikeli maç adı altında kullanıcıları mağdur eden ve dolandıran profiller bulunmaktadır. Sizlerden ücret talep eden facebook sayfalarından ve profillerden uzak durulması gerekmektedir. Çünkü ücret talep eden sayfalar ve profillerin hepsi dolandırıcıdır. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz facebook iddaa fenomenlerini takip etmeniz. Bu kişiler başta da dediğimiz gibi sizlerden her hangi bir şekilde ücret talep etmemektedir.

Kupon Hazırlama Konusunda Facebook Profillerinden Yardım Alın
İddaa kupon yapma konusunda bilgi sahibi olmak için ve garantili kupon hazırlama konusunda sizlere facebook profilleri ve sayfaları yardımcı olabilir. Bende bazen bahis yaparken yada, kupon hazırlarken bu profilleri ziyaret ediyorum. Yapmış oldukları analizleri yakından takip ediyorum. Sizde kendi takip ettiğiniz facebook iddaa fenomenlerini bu konu altına yazabilirsiniz.