Merhaba arkadaşlar bir çok iddaa oyuncusunun merak ettiği konulardan bir tanesi olan kazanmış olduğunuz kuponların bedelini bayiler üzerinden en fazla ne kadarını alabilirsiniz. Bu konu sanırım tüm bahis oyuncularının merakını çekmektedir. Bende böyle bir başlık açarak sizlere bu konularda kesin ve net bilgiler vermek istedim. 2017 yılı itibari ile iddaa bayiilerinden en fazla 3,3770 TL para alabilirsiniz. Bu limiti aşmayan her kuponu bayiler ödemek zorundadır.

Peki her hangi bir kesinti oluyor mu hemen onuda söyleyelim bayiilerden alacağınız hiç bir tutar için sizden kesinti yapılmamaktadır ve ücretiniz tamı tamına size anında verilmektedir. Fakat üç bin yedi yüz yetmiş liranın üzerindeki tutarlar için anlaşmalı olan bankalara gitmeniz gerekiyor bu tutarın üzerini bankalardan çekeceğiniz için %10 vergi alınmaktadır. Buda 2017 yılı itibari ile en güncel fiyatlardır. Tabi şimdi işin bir de internet boyutu bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi resmi olarak internet üzerinden iddaa oynatan siteler bulunmaktadır, bunlarda her hangi bir limit bulunmaktadır.

Yani internet üzerinden nesine,tuttur gibi iddaa siteleri üzerinden yapmış olduğunuz kuponların bedeni dilediğiniz zaman direkt olarak banka hesabınıza çekebilirsiniz. Buda sizin için çok büyük artıdır üstelik limit olması sizi banka ile uğraştırmayacak ve direk sizin belirtmiş olduğunuz banka hesabına ücret yatmaktadır. İddaa üzerinden oynadığınız kuponların bedeli ödenmesi ve para çekimi konusunda her hangi bir sorun yaşamazsınız çünkü devlet kontrolü altındadır.