İddaa handikap 0 nedir : İddaa üzerinde handikap 0 oynamadan önce şunu bilmelisiniz; Bu seçenek dahilinde oynayabilmek için, o maçta bir takıma handikap avantajının verilmesi gerekmektedir. Bu avantaj verildiğinde ise o takım maça 1-0 önde başlamış olacaktır. Sonrasına handikap tahminlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sonrasında da iddaa handikap 0 seçeneği üzerinde tahminlerinizi yapabilirsiniz. Karşılaşmanın bu doğrultuda bitebilmesi için handikap avantajının verildiği takımın 1 fark ile yenilmesi gerekmektedir. Yani eğer ki bu avantaj ev sahibi takıma verildi ise, yukarıda da dediğimiz gibi 1-0 önce başlamış olacaktır. Eğer ki deplasman takımı bir fark ile ev sahibi takımı yenmiş olursa, berabere olarak sonuçlanmış olur. Maç sonucu eğer 2-1 deplasman takımının lehine bitti ise, ev sahibi takımın da 1-0 avantajı olduğu için toplamda 2-2 olur, yani berabere bitmiş olur ve böylece maç handikap 0 olarak bitmiş olur. Böylelikle iddaa oynamış olduğunuz tahmin tutacaktır.

İddaa handikap 0 nasıl oynanır : Handikap 0 olarak oynamak istiyorsanız, öncelikle boş iddaa kuponunuza bu maçın kodunu girmeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra da handikap seçeneğini, yani “H” kutucuğunu işaretlemeniz gerekir. Sonuç olarak 0 oynayacağınız için de maç sonucu kolonundaki 0 kutucuğunu işaretleyerek işleminizi tamamlamış olursunuz. Böylelikle maç kolonu hazır ve beklemeye hazır bir hale gelir.