İddaa karşılıklı gol yok nedir : İddaa üzerinde karşılıklı gol seçeneği nedir dilerseniz önce sizlere bundan bahsedelim. Karşılıklı gol seçeneği iki takımında birbirine gol atabilmesi ya da atamaması üzerinedir. Biz burada karşılıklı gol yok seçeneği üzerinde oynayacağımız için yalnızca tek bir takımın gol atması ve diğer takımın 0 olarak kalması gerekmektedir. Burada bu sonucun hangi takım tarafından gerçekleşeceği önemli değildir. Yalnızca bir takımın gol atabilmesi diğerininse atamaması gerekmektedir.

Bir örnek ile açıklayacak olursak, ev sahibi takım ve deplasman takımı maça çıkıyorlar. Siz de iddaa karşılıklı gol yok seçeneği üzerinde tahmin yapmak istiyorsunuz. Bu düzeyde iddaa oynarken bir takımın hiç gol atamaması gerekmektedir. Örnek olarak ev sahibi takım 2, deplasman takım ise 0 olarak, yani 2-0 olarak sonuçlandı. Bu skor karşılıklı gol yok seçeneği için uygundur. Ancak herhangi bir şekilde iki takım da gol atar ise, bu tahmin yatar ve başarısız olur.

İddaa karşılıklı gol yok nasıl oynanır : Eğer ki kuponunuzda bu seçeneği işaretleyerek iddaa yapmak istiyotsanız, toplam gol seçeneklerinin altındaki karşılıklı gol var-yok seçeneklerinden “YOK” olan kutucuğu işaretlemelisiniz. Maç kodunu da girerek işlemi tamamlayabilirsiniz. Böylelikle karşılıklı gol yok oynamış olursunuz.