İddaa üzerinde yapmış olduğunuz kupon üzerinde herhangi bir kazanç elde edip edemediğinizi sorgulayabilmek için kupon sorgulama seçeneğini kullanıyorsunuz. Ancak bazı zamanlarda bu işlemi yaparken henüz sonuç alamayacağınız bir ana denk gelebilirsiniz. Buna İddaa üzerinde resmi sonuçların henüz açıklanmış olmaması da denebilmektedir. Dilerseniz sizlere bu konu hakkında ayrıntılı bilgi vermek amacı ile alt satırlarımıza inelim.

İddaa Resmi Sonuçlar Hakkında
İddaa oynarken, üzerinde tahmin yapmak istediğiniz karşılaşmaları seçtiniz ve zamanında gidip kuponunuzu yatırdınız, ve beklemeye geçtiniz. Kuponunuzda oynamış olduğunuz maçların bitiminin ardından direk olarak o sırada kuponunuzdaki kazancınızı almanız pek de mümkün değildir. Ya da o son düdüğün çalınma anında direk olarak kupon sorgulama ile sonuç almanız pek de mümkün değildir.

Bunun nedeni ise karşılaşmaların sisteme işlenmesi ya da geçmesinin biraz vakit almasıdır. Çünkü aynı anda iddaa bünyesinde oynanan karşılaşmaların oldukça yüksek bir sayısı vardır. Aynı saatte başlayıp aynı saatte biten oldukça fazla karşılaşma bulunmaktadır ki bu da sisteme sonuçların geçmesi bakımından biraz vakit alabilmektedir. Bunlara da iddaa resmi sonuçlar denmektedir. Kısa bir süre beklemenizin ardından sonuçlar resmi sisteme geçecektir ve dilerseniz biletinizi sorgulatabilecek ya da gidip kazancınızı bayiinizden alabileceksiniz.

İddaa Resmi Sonuçlar Ne Zaman Açıklanır ?
Yukarıda da siz değerli okurlarımıza bahsettiğimiz gibi, aynı saat diliminde başlayarak aynı süreç içerisinde biten oldukça geniş bir maç listesi bulunmaktadır. Haliyle de tüm karşılaşmaların sisteme direk olarak ulaşması biraz vakit alabilmektedir. Bu da iddaa resmi sonuçlar ne zaman açıklanır sorusunu doğurmaktadır.

Bunun için 15 dakika ile 30 dakika arasında bir bekleyiş içerisine girebilirsiniz. Ancak genel olarak 30 dakikaya kadar ulaşabildiğini görmek zordur. Çünkü zaman içerisinde firma hızlı işlemlerde kendisini geliştirmiş ve sonuçları oldukça seri bir şekilde sistemine geçirme işlemini oldukça hızlandırmıştır. Bunun için resmi sonuçların açıklanması kısa bir süre sonunda gerçekleşecektir ve ardından siz de ya kupon sorgulama ile kazancınızı kontrol edebilir, ya da direk olarak bayiye giderek kazancınızı alabilirsiniz.