Ayrıntılı bir maç bülteni ve hafta içerisinde oynanacak olan karşılaşmaların detaylı bir listesi ile ilgili öneride bulunacak olursak sizlere Sahadan geniş ekran iddaa programı ile ilgili bilgiler verebiliriz arkadaşlar. Burada gerek tarihlere göre gerekse de lig sıralamalarına göre karşılaşmaları ayırabilir ve kendi istekleriniz doğrultusunda sıralayabilirsiniz.

Gerek yarınki iddaa programı olsun, gerekse de bugünün maçları olsun ayrıntılı oran bilgilerine ulaşabileceğiniz bir liste olduğunu belirtebilirim. Burada listelenmiş karşılaşmaların hem maç kodları, hem de saat bilgileri sizlere verilmiştir. Ayrıca sadece oynanmış maçlar kısmını da işaretlerseniz, bu liste sıralanacaktır ve sonuçlardan da haberdar olabileceksiniz.

İddaa maç sonuçları üzerinde gerek o sırada oynanan maçları dakikasına kadar öğrenebilir, diğer bir yandan biten maçları da görerek nasıl bir sonuç ile son düdüğün çalındığını görebilirsiniz. Canlı sonuçlar kısmında sizlere bir de takvim seçeneği sunulmuştur. Bu sayede sahadan dünkü maç sonuçları üzerinde de kullanıcılarına gerekli bilgileri sunmaktadır.

Son olarak burada yer alan iddaa programı listesi, son derece uzun ve ayrıntılı bir şekilde hazırlanmıştır diyebiliriz. Tüm oran değerlerini ve sonuç bilgilerini sorunsuz hızlı bir şekilde öğrenebiliyorsunuz.