İddaa ve bahis oyuncuları kimi zaman tutan kuponlarını aynı gün veya ertesi gün alabilmek gibi bir imkana sahip olamayabiliyorlar. Bu nedenden dolayı da “acaba tutturduğum kuponun geçerliliği gider mi” gibi sorular da kafalarında yer ediniyor ve düşüncelere kapılıyorlar. Bu aşamada tutan iddaa kuponu kaç gün geçerli sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz.

Oynadığınız ve kazanmış olan iddaa kuponunuzun 1 yıl gibi bir geçerlilik süresi bulunmaktadır. Yani bu da demek oluyor ki önünüzde uzun bir zaman dilimi bulunmaktadır. Bu uzun süre içerisinde müsait olduğunuz her zaman herhangi bir iddaa bayisine gidebilir ve kuponunuzun tahsilatını gerçekleştirebilirsiniz.

İddaa tutunca parayı ne zaman alabilirim sorusu için de sizlere verebileceğimiz cevap son derece basittir. Karşılaşma sonuçlarının sisteme geçişi yarım saat gibi bir süre alabilmektedir. Bunun sonrasında da gidip ödemenizi talep edebilirsiniz. Sizlere önerim bekleme imkanınız var ise 1 saat bekleyin derim. İşiniz garanti olsun.

Bunu kontrol edebilmek için de eğer internet erişiminiz var ise iddaa kazanan kupon sorgulama seçeneğini kullanabilir ve hem sonuçların onaylanmasını hem de kuponunuza herhangi bir ikramiyenin vurup vurmadığını kontrol edebilirsiniz arkadaşlar.