Türkiye’den üye kabul eden sitenin toplamda iki dil seçeneği bulunmaktadır. İngilizce ve Türkçe olan desteklenen siteler arasındadır. Asyapoker poker sitesi lisanslı olarak hizmetlerini sunuyor. Karadağ Hükümeti üzerinden izinleri almıştır. Bu konuda ki incelemelerinizi sitenin alt bölümden değerlendirebilirsiniz. Buradan poker turnuvaları ile ana bölümleri için de bilgiler aktarmaktadır.

Sitenin Poker Oyunları Nasıl?

Sitenin iki adet poker merkezinin olduğunu göreceksiniz. Seçimlerinizi başta ana sayfası üzerinden yaparak ilerleyebilirsiniz. Buradan sizlere GGNet poker ile Klas poker seçenekleri sunuluyor. GGnet poker adına indirme işlemlerine yer verilmektedir. Windows, IOS ya da Android sistemleri üzerinden indirmelere yer verebilirsiniz. Buradan yatırım ile para çekme işlemlerine de yer verilmektedir. Oyun türlerinin de Texas Holdem ile Omaha Holdem olduğu belirtiliyor. Asyapoker poker sitesi devamında Klas poker adına bilgiler sunuyor. Bu bilgilerin GGnet poker ile aynı olduğunu göreceksiniz. İndirme işlemleri sonucunda aktif olabilirsiniz. Buradan da geçerli poker masalarına dahil olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden oynanması halinde kesintilerin olmaması da mümkün olacaktır. Farklı ülkelerden oyuncular ile şansınızı denemeniz esas alınmaktadır. Sade bir tasarıma sahip olduğunu da göreceksiniz.

Sitenin Özel Poker Turnuvaları

Markanın poker oyunları konusunda kapsamlı hizmetleri bulunmaktadır. Bu durum ayrıca turnuvaların düzenlenmesine de sebep olmaktadır. Öyle ki giriş yapmanız halinde ‘poker turnuvaları’ başlığı üzerinden karşılanacaksınız. Oyun severlerin buradan da incelemelere yer vermesi mümkün hale gelmektedir. Haftaiçine özel olarak poker turnuvaları yapılıyor. Bunun yanı sıra Cumartesi ile Pazar günleri için de ayrı ayrı turnuvaların olduğu ifade ediliyor. Turnuvalardan seçiminizi yaparak hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizlere oyunların geçerli olduğu saat aralıkları bildiriliyor.

Aynı zamanda buradan toplam ödül konusunda da bilgiler aktarılmaktadır. Oyunda yapılması gerekenler, kurallar ya da esaslar adına da belli başlı bilgiler bulunmaktadır. Tüm bu detaylar sayesinde bilgi sahibi olarak ilerleyebilirsiniz. Asyapoker poker sitesi üyesi olarak oyunlara katılmanız mümkündür. Bunun için de ‘yeni üye’ sekmesi üzerinden formunu doldurmalı ve bilgilerinizi aktarmalısınız. Devamında ‘giriş yap’ sekmesi üzerinden hesabınıza ulaşarak oyun masalarına dahil olabilirsiniz.