Fortisbet firması ile ilgili olarak kullanıcılarımızın sormuş olduğu sorular neticesinde birkaç bilgi verebilmemiz mümkündür. Dilerseniz şimdi firmanın güvenilirlik durumunu öncelikle bir inceleyelim.

Bakacağımız ilk ve önemli unsurlardan bir tanesi, lisans bilgileridir. Fortisbet‘in, E-Commerce Park Vredenberg, Curacao adresi üzerinde kayıtlı olduğunu ve Curacao Oyun Komisyonu ile sürekli olarak denetim altında tutularak, bu komisyonun kendisine sağlamış olduğu 8048/JAZ numaralı lisans ile birlikte hizmet verdiğini, sitenin “Hakkımızda” kısmında görebilmemiz mümkündür. Ayrıca burada destek hattının sahip olduğu e-posta adresini de görebileceksiniz.

Aslında bakacak olursak lisans bilgilerini gördüğümüzde bir firmaya güvenilir sıfatını vermemiz mümkün olabilmektedir. Çünkü lisans işlemleri, uzun bir denetleme ve hizmet koşulları süreci neticesinde verilir ve firma tüm bu işlemler bittikten sonra yayın hayatına başlayabilir. Lisans bilgilerinin ziyaretçilere açık bir şekilde paylaşılması da, şirketin kendine olan güvenini gösteren bir kavramdır.