Lidyabet firması ile ilgili olarak kullanıcılarımızın sormuş olduğu bu konu başlığı altında sizlere bazı bilgiler verebilme amacı ile bulunuyoruz. Şimdi sizlerle beraber firmayı inceleyip neler söyleyebileceğimize bir bakalım.

Firma içerisine giriş yaparak “Firma Bilgileri” kısmına girdiğimizde, dünya çevrim içi bahis sektörü içerisinde 15 yılı aşkın süre boyunca deneyime sahip yönetim ekibi tarafından kurulduğunu öğrenebiliyoruz. Ayrıca sitenin 2015 yılında proje haline getirilerek, yine 2015’in Ekim ayında yayın hayatına başladığı ve faaliyete geçtiği bilgisini alıyoruz. Lisans ve şirket bilgilerini site içerisinde göremesek de, oyun altyapısı sağlayıcıları olan partnerler arasında, pokerklas, netent, xprogaming logolarını görebilmemiz mümkündür.

Bu bilgilerden yola çıkarak, ayrıca canlı destek ekibi ve geniş içeriğini de göz önünde bulundurduğumuzda Lidyabet güvenilir mi sorusuna bir bakıma olumlu bir yanıt verebiliriz diye düşünüyorum. Sizler fikirlerinizi paylaşmak için de yorum kısmımızı kullanabilirsiniz.