Nowasports firması hakkında bu soru ve konu başlığı altında siz değerli okurlarımızı bilgilendirmek istedik. Dilerseniz firma ile ilgili olarak yaptığımız incelemeyi sizlerle paylaşalım ve bu soruyu birlikte yanıtlayalım.

Sitenin “hakkımızda” kısmına giriş yaptığımızda burada sahip olabileceğiniz imkanlar ve kazanç seçenekleri ile ilgili olarak sizlere bilgi verilmiştir. Ancak derinlemesine bir araştırma yapacak olursak Nowasports firmasının İngiltere, Londra dahilinde yasal koşullara uygun bir şekilde hizmet ettiğini öğrenebiliriz. Ayrıca herhangi bir lisans bilgisi site içerisine verilmemiş olsa da, Londra hükumeti tarafından denetleme altında tutulduğunu anlayabilmek pek de zor olmayacaktır.

7/24 canlı destek hizmeti veren müşteri hizmetleri birimini de göz önünde bulundurarak bir değerlendirme yaptığımızda ise, Nowasports güvenilir mi sorusuna olumlu bir yanıt verebileceğimizi düşünüyorum. Sizlerin daha farklı fikir veya görüşleri var ise yorum olarak buraya bırakmaktan çekinmeyiniz.