Portbet firması ile ilgili olarak sizlere verebileceğimiz birkaç bilgi bulunmaktadır. Portbet güvenilir mi başlığı altında sorulan sorulara birkaç cevap vermek amacı ile bu yazımızı siz değerli okurlarımız ile paylaşmış bulunuyoruz.

Öncelikle ana sayfasına giriş yaptığımızda en alt kısımda Portbet firmasının tüm haklarının saklı olduğu bilgisini alabiliyoruz. Ancak elbette ki tüm bunların yanında, hemen sol tarafta iki adet küçük logo görmekteyiz. Bunlardan bir tanesi Curacao E-Gambling Licensing logosudur. Yani bu demek oluyor ki firma Curacao bünyesinde lisanslandırılarak hizmet vermeye başlamıştır.

Bir diğer logo ise Comodo Secure amblemidir. Bunun da kullanıcı ve site verileri ile ilgili olan koruma sisteminin işareti olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcıların ve firmanın tüm verileri, bilgileri ve hakları, bu koruma sistemi dahilinde şifrelenerek koruma altında olduğu belirtilmektedir. Yani bu aşamada kullanıcıların içlerini rahatlatmak için, hiçbir şekilde farklı şahısların bu bilgilere ulaşamayacağını bildirmek istemişlerdir. Bu doğrultuda da firmaya güvenilir diyebilmemiz mümkün olabilmektedir.