Trbet sitesinin güvenilirliği konusunda fikir ayrılıkları yaşayan okurlarımız veya üyelerimiz için bu yazımızı derledik. Sizlerle beraber firmanın bilgilerini inceleyerek, kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmaya çalışalım.

Firmanın ana sayfası üzerinde alt kısımlara indiğinizde burada gözümüze Curacao E-Gambling logosu çarpmaktadır. Bu logonun da hemen yanında tüm şirketsel bilgiler sizlerle paylaşılmıştır. Ayrıca logoya tıkladığımızda da direk olarak lisansı görebilme imkanımız bulunuyor. Burada şirket adının ASL Interactive B.V. olduğunu ve, E-zone Beheer van Engelen N.V. Van Engelenweg 21 A, Curacao adresi üzerinde kayıtlı olduğunu görebiliriz.

Ayrıca lisans numarası da sizlerle, 1668/JAZ şeklinde paylaşılmıştır. Bu bilgilerden yola çıkarak Trbet güvenilir mi konu başlığı altındaki sorulara yanıt verebiliriz. Şirketin lisansının şu anda aktif olduğuna ve ayrıntılarına da baktığımızda rahatlıkla giriş yaparak hesap açabileceğiniz ve tüm içeriklerden yararlanabileceğinizi söyleyebiliriz.